It is currently Fri May 03, 2024 10:13 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 55 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Author Message
 Post subject: Re: Feedback negativ Bogdan Dragan
PostPosted: Sun Mar 01, 2015 3:43 am 
Offline
User avatar

Joined: Fri Aug 24, 2012 1:37 am
Posts: 330
Location: Bucuresti, Militari-Apusului
ida74 wrote:
Cred ca toti ceilalti care nu ati implicati in import ar trebui sa aveti o parere neutra,pentru ca nu stiti ce am discutat cu Bogdan...nu sa cautati sau sa iritati .

Daca Bogdan isi cere scuze aici pentru tot ce a facut la adresa mea...puteti si sterge topicul.
Eu am fost corect cu el,am virat banii cand a trebuit,am fost si am stat in frig cu 15min intarziere, la aeroport...faceam si altceva daca se apela la mine,eram acolo dar Bogdan a zis sa astept.


Cu toate ca am zis ca nu mai postez o mai fac o singura data sa elucidez acest mister...
Iata discutia mea cu acest baiat (avut doar pe PM, nu la telefon sau fata in fata cum spune el)...noroc cu PM-urile astea ca le-am salvat ca altfel nu stiu ce ma faceam :lol:
O sa postez exact toate PM-urile avute cu el, cu data si ora la care au avut loc (stiu ca nu e frumos dar credeti-ma, nu am incotro) si va la pe voi sa deduceti cine a gresit si in ce fel...poate asa ne dam seama toti ce urmareste de fapt acest baiat!

Ida74
Sent: Sat Feb 07, 2015 11:28 am
"Trimite mi si mie lista de preturi.Cati sunteti inscrisi?"

Eu
Sent: Sat Feb 07, 2015 1:17 pm
"Lista de preturi este aceiasi, nu s-a schimbat nimic.
Nu te lua dupa stoc, nu este real."

Ida74
Sent: Sat Feb 07, 2015 2:44 pm
"Si inscrisi?"

Eu
Sent: Sat Feb 07, 2015 3:03 pm
"Tot ca data trecuta...5 insi pana acum fara mine."

Ida74
Sent: Sat Feb 07, 2015 6:08 pm
"Am fi 7,cat sunt taxele?Trebuie sa mi fac un calcul la bani.Blue moon heckel are?"

Eu
Sent: Sat Feb 07, 2015 6:44 pm
"Blue moon heckel are la 7-8 cm.
Taxele sunt ca data trecuta, in jur de 260 usd de persoana."

Ida74
Sent: Sat Feb 07, 2015 6:52 pm
"Pret?"

Eu
Sent: Sat Feb 07, 2015 7:21 pm
"45.5 usd la 6-7 cm
71.5 usd la 7-8 cm "

Ida74
Sent: Sat Feb 07, 2015 8:40 pm
"Pe lista pe care o am sunt 42 respectiv 66 usd.Iar taxele data trecuta au costat mai putin.Ms frumos.Seara buna."

Eu
Sent: Sat Feb 07, 2015 9:20 pm
"Da, imi cer scuze, asa este, ai dreptate, m-am uitat eu gresit.
Costurile au ramas exact ca data trecuta. Am scris in jur pt ca nu mai stiu exact cat au fost. Stai linistit ca nu vreau sa pacalesc pe nimeni, vezi tu cat au fost taxele data trecuta si tot atat platesti. Mersi."


Dragi colegi, asta a fost toata discutia mea cu colegul Ida74.
Il rog pe Ida74 sa confirme ca astea au fost PM-urile pe care le-am schimbat (ar fi culmea sa spuna ca nu sunt reale) daca nu voi ruga un moderator sa verifice acest lucru.
Si acum...Adi daca tu aveai lista de preturi primita de la mine, de ce nu ti-ai calculat singur pestii? Cand m-am pronuntat in ceea ce priveste pestii, nu eram acasa, am intrat pe lista de preturi de pe telefon si m-am uitat gresit. De ce as incerca sa te pacalesc cand tu stiai lista de preturi? Chiar asa de prost ma crezi?
Acum te rog sa explici lumii cu ce te-am PACALIT eu pe TINE si unde ti-am umflat eu preturile? Sti ce inseamna sa pacalesti pe cineva? Ma indoiesc...dar daca ma iau dupa cele spune de nelutu si insoso se pare ca sti ce inseamna!
Te rog sa mai citesti odata ultimul PM pe care ti l-am trimis si vezi ce scrie, poate asa iti amintesti...sigur tu nu-l mai ai...sau poate l-ai citit fiind intr-o alta stare si nu iti mai aduci aminte?
Eu cred ca ar fi cazul ca tu sa-ti ceri scuze pentru tot circul pe care l-ai facut aici aiurea...faptul ca tu incerci sa arunci cu noroi in munca mea nu-ti aduce beneficii, crede-ma!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Feedback negativ Bogdan Dragan
PostPosted: Sun Mar 01, 2015 10:52 am 
Offline
User avatar

Joined: Sun Feb 21, 2010 2:51 am
Posts: 1135
Location: 515800-Sebes
Doar "Narcisa Salbatica" am mai urmarit cu asa un interes! Cu sufletul la gura asteptam urmatorul episod! :lol: :lol:
Rugati mai pe careva sa stearga toata balacareala asta si incercati telefonia mobila!

_________________
http://www.transylvaniadiscus.com

Why go saltwater when the best of all fish is found in a South American blackwater environment!?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Feedback negativ Bogdan Dragan
PostPosted: Sun Mar 01, 2015 2:36 pm 
Offline
User avatar

Joined: Mon Feb 22, 2010 7:33 pm
Posts: 1871
Location: Constanta
Total de acord cu Harry!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Feedback negativ Bogdan Dragan
PostPosted: Sun Mar 01, 2015 2:56 pm 
Offline
User avatar

Joined: Mon Aug 16, 2010 5:31 pm
Posts: 1204
Location: tg mures
Subscriu


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Feedback negativ Bogdan Dragan
PostPosted: Mon Mar 02, 2015 10:33 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: Fri Feb 12, 2010 9:28 pm
Posts: 2216
Location: Bucuresti
Am inchis topicul, dar in ceea ce priveste stergerea, as vrea sa pastrez echidistanta, atat intre oameni cat si intre topicuri... Atat timp cat nu a fost incalcat regulamentul, chiar daca sunt topicuri care nici mie nu imi plac, nu le sterg. Pana la urma, asta este oglinda noastra ...cu bune si cu rele :)

Ma gandesc, totusi, sa activez si in sectiunea de feedback o functie care sterge topicul dupa un anumit numar de zile de inactivitate (functie, care de mult isi face treaba in sectiunea de vanzari) - ma mai gandesc... :)

_________________
Regulamentul General DCR
I'm back, mai e cineva pe aici?


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 55 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Aripi spre viata
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group