Discus Club Romania Forum Index Discus Club Romania
forumul trasnitilor cu discusi pe creier
 
Galeria FotoGaleria Foto   FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
  ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

 
ANUNT IMPORTANT:
 
ACEST FORUM ESTE INCHIS!
 
Pentru a accesa noua adresa a forumului DCR, click  AICI
 
>>> atentie, pentru noul forum este necesara o noua inregistrare! <<<

Povesti nemuritoare II
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Discutii libere
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ciprian01
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 11 Apr 2009
Posts: 236
Location: Bucuresti

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 1:03 pm    Post subject: Reply with quote

HOTULE:

1)primul mascul traieste doar datorita mie
Nu te-a obligat nimeni sa il iei! Puteai sa il platesti sa u sa nu il iei! L-ai luat pentru ca de la inceput ai intentionat sa nu il platesti! Si inca ceva...! Iti imaginezi ca iti crede cineva toata dramoleta cu plimbatul pestelui de coada prin apa ca sa respire?!!

2)pereche de leo mi-a fost oferita gratis si din pacate mai am doar masculul
Nu ti-a fost TIE oferita gratis! Tu ai facut o fapta penala (FURT CALIFICAT), dandu-ti o alta identitate!!!! Daca Peter stia la cine ajung pestii ii mai trimitea????!!!

Ti-ai insusit nicte bunuri care NU sunt ale tale, mai mult decat ata, ai facut si alte marlanii pentru asta!!! Nu te-a obligat nimeni sa iei o marfa care nu corespundea! Ti-ai asumat acel risc!

Si inca ceva...! Tot spui ca o femela a murit!!! SI asta trebuie sa creada lumea?!

Nu esti altceva decat un INFRACTOR DE DREPT COMUN! Datorita celor ca tine suntem unde suntem! Dar stii tu ca lucrurile vor fi putin altfel...nu?!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
fishtanck
Discus Hobby
Discus Hobby


Joined: 02 Apr 2009
Posts: 97
Location: craiova

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 1:13 pm    Post subject: ... Reply with quote

perechea nu am ridicat-o eu ci cine trebuia.deci i-a fost oferita gratis.omul mi-a dat-o mie deci asta e alta problema.dupa ce ca am fost dispus sa ii dau ceva pe ea el a continuat cu amenintari si cu mesaje.

si termina cu amenintarile ciprian ca nu esti mai valoros daca o faci.nu stii vorba aia:cainle care latra nu musca?daca esti bucurestean adevarat si vrei tu sa faci interventie vin-o si fa-o dar lauda-te dupa ce o faci,nu inainte

si pt peter:masculul de leo cred ca moare in curand-e negru si nu mananca
_________________
iti ia 2 ani ca sa inveti sa vorbesti si iti trebuie o viata ca sa inveti sa taci!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Yahoo Messenger
ReBella
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 26 Oct 2008
Posts: 387
Location: Galati

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 1:18 pm    Post subject: Reply with quote

Fishtanck tu sigur nu vrei sa te lasi de discusi ? Pestii aia cred ca iti cam mor cu zile...Nu cred ca stii sa-i ingrijesti cum trebuie,sau daca stii nu o faci.
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
fishtanck
Discus Hobby
Discus Hobby


Joined: 02 Apr 2009
Posts: 97
Location: craiova

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 1:25 pm    Post subject: ... Reply with quote

nu cresc discusi de ieri rebella.dar stii si u ca sunt situatii in care nu mai depinde de crescator ci de peste.acum ii dau numa hrana cu adaos de vitamine si minerale ca sa isi refaca sistemul cartilaginos.nu stiu ce sa ii mai fac.am citit tot ce era despre boala gaurior in cap
_________________
iti ia 2 ani ca sa inveti sa vorbesti si iti trebuie o viata ca sa inveti sa taci!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Yahoo Messenger
ciprian01
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 11 Apr 2009
Posts: 236
Location: Bucuresti

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 2:16 pm    Post subject: Reply with quote

HOTULE,
Eu nu te-am amenintat! Eu ti-am spus doar ca tu trebuie sa dai niste bani pentru ceva ce ti-ai insusit fara sa fie al tau!
Si am convingerea ca ii vei da...!

Eu inchid aici polemica pe acest post!
Orcum, raman la parerea ca INFRATORUL DE DREPT COMUN are un loc in alta parte...!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
petersimpf
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 04 Feb 2008
Posts: 156
Location: Satu Mare

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 3:43 pm    Post subject: Reply with quote

in vara anului trecut mi-am adus 6 perechi de discusi, cu bani multi si pesti superbi... dupa o saptamana din cei 12 noua erau morti ! (impreuna cumulte exemplare care ii aveam inaintea celor 12) au murit din cauza MEA ! pentru ca nu le-am facut carantina... pestii au fost aclimatizati direct in apa in care tin eu discusii... era chestie de bacterii din 2 crescatori... deci mie imi este clar ca au murit din vina mea ... credeti ca am mers inapoi la crescator ca mi-a tras tzeapa cu pesti bolnavi ? sau sa-mi dea banii inapoi ? nu, nu am facut nici o reclamatie, a fost pierderea mea si gata... eu am fost prost eu am platit ... acum insa altul imi omoara pestii si tot eu platesc ?

fishtanck... vrei negocieri ? acum dupa scandal ? de ce cand te sunam ma minteai ca ai platit ? si pana la urma nu mai raspundeai la nr meu de telefon? raspundeai doar daca te sunam cu alt numar... acum brusc vrei negocieri ?

ai uitat de PM :

From: fishtanck
To: petersimpf
Posted: Sun Aug 02, 2009 2:54 am
Subject: Re: buna
ce bani omule?ai luat-o razna?nu ti-am dat banii odata?nu imteleg ce vrei sa spui.ce vrei de la mine?ti-am dat banii pe un peste aproape mort,care avea sanse minime de supravieture,ti-am dat banii pe 2 pestii care nu-s pereche si sunt si mai batrani decat ai zis?ce bani mai vrei acum?ce politie?
_________________
www.diskus.ro
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
fishtanck
Discus Hobby
Discus Hobby


Joined: 02 Apr 2009
Posts: 97
Location: craiova

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 3:54 pm    Post subject: ... Reply with quote

nu negociez nimic cu tine.te astept in instanta.am vb deja cu avocatul si o sa inainteze plangerea.tocmai un prieten de-al tau ciprian01 mi-a facut inca un mare avantaj:m-a sunat azi de vreo 6 ori si mi-a zis ca iti este prieten si ca daca nu iti dau banii(care bani si cati nu a zis) imi rupe capu,imi terorizeaza familia,etc.toate convorbirile au fost inregistrate de mine de pe un alt telefon si crede-ma ca a fost foarte explicit in ceea ce imi va face si dc.mi-a trimis si mesaje pe privat daca vrei ti le arat.deci nici acum nu ma ameninti si santajezi?
_________________
iti ia 2 ani ca sa inveti sa vorbesti si iti trebuie o viata ca sa inveti sa taci!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Yahoo Messenger
petersimpf
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 04 Feb 2008
Posts: 156
Location: Satu Mare

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 3:57 pm    Post subject: Reply with quote

ciprian01 spune-mi si tu de cand suntem prieteni
_________________
www.diskus.ro
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
fishtanck
Discus Hobby
Discus Hobby


Joined: 02 Apr 2009
Posts: 97
Location: craiova

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 4:01 pm    Post subject: ... Reply with quote

vrei sa iti arat mesajele de pe forum(nus ca cele din telefon) sau vrei sa reamintesc numarul de telefon al lui?
0727870889-ciprian periculosul care locuieste in ozana la i 17
_________________
iti ia 2 ani ca sa inveti sa vorbesti si iti trebuie o viata ca sa inveti sa taci!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Yahoo Messenger
ReBella
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 26 Oct 2008
Posts: 387
Location: Galati

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 4:04 pm    Post subject: Reply with quote

ADX unde esti ... mai ai un topic de inchis aici pana nu se iau oamenii la bataie icon_eek icon_lol

Last edited by ReBella on Wed Sep 23, 2009 4:06 pm; edited 1 time in total
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
Ciprian Marcu
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 04 Oct 2007
Posts: 1071
Location: Busteni, Prahova

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 4:04 pm    Post subject: Reply with quote

Si eu care credeam ca s-a lamurit problema in celalalt topic. icon_confused Vad ca nu v-ati racotit.

Daca vreti sa mai discutati pe tema asta fara "vorbe de duh", ton agresiv si in limita bunului simt altfel se inchide si topicul asta imediat.


Ca sa nu va scoateti ochii cand va intalniti icon_mrgreen puteti sa incercati si varianta asta http://medierea.ro/ .....cred.
_________________
LET YOUR DREAM COME TRUE!

Filmulete
Album
De vanzare
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail
fishtanck
Discus Hobby
Discus Hobby


Joined: 02 Apr 2009
Posts: 97
Location: craiova

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 4:05 pm    Post subject: ... Reply with quote

daca ma invata cineva cum sa postez audio am sa pun inregistrarile pe forum
_________________
iti ia 2 ani ca sa inveti sa vorbesti si iti trebuie o viata ca sa inveti sa taci!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Yahoo Messenger
ciprian01
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 11 Apr 2009
Posts: 236
Location: Bucuresti

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 4:07 pm    Post subject: Reply with quote

MINTE in legatura cu discutia de la telefon! MINTE cand spune ca suntem prieteni! Acest INFRACTOR minte si cand doarme! Sa posteze discutia! Dar am spus ca eu nu mai am treba cu acest post!

Discutia de la tel a fost de principiu si in niciun caz nu s-au afirmat cele spuse de catre HOT!

Il invit sa faca o copie a convorbirii si sa o posteze pe site!

Eu nu lungesc discutiile cu INFRACTORUL DE DREPT COMUN!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
ciprian01
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 11 Apr 2009
Posts: 236
Location: Bucuresti

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 4:08 pm    Post subject: Reply with quote

Simplu!
Le copiezi pe calc, le urci pe youtube si le ascultam noi de acolo!
HOTULE!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
fishtanck
Discus Hobby
Discus Hobby


Joined: 02 Apr 2009
Posts: 97
Location: craiova

PostPosted: Wed Sep 23, 2009 4:09 pm    Post subject: dovada 1 Reply with quote

From: ciprian01
To: fishtanck
Posted: Wed Sep 23, 2009 12:43 am
Subject: pesti
Ai fix 3 zile sa ii dai TOTI banii lui Peter!
Daca in 3 zile (vineri la ora 17) banii nu sunt in contul lui Peter, o sa vin eu sa ii iau de la tine! Si crede-ma ca nu vrei asta....!

Nu e nevoie sa raspunzi!

Inca ceva! Sa imi multumesti pentru aceste 3 zile! A fost cineva care a vrut sa filmeze astazi intalnirea cu tine....
_________________
iti ia 2 ani ca sa inveti sa vorbesti si iti trebuie o viata ca sa inveti sa taci!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Discutii libere All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group