Discus Club Romania Forum Index Discus Club Romania
forumul trasnitilor cu discusi pe creier
 
Galeria FotoGaleria Foto   FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
  ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

 
ANUNT IMPORTANT:
 
ACEST FORUM ESTE INCHIS!
 
Pentru a accesa noua adresa a forumului DCR, click  AICI
 
>>> atentie, pentru noul forum este necesara o noua inregistrare! <<<

intrebare

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Primii pasi in hobby
View previous topic :: View next topic  
Author Message
teo
New entry
New entry


Joined: 09 Jul 2009
Posts: 17
Location: Sulina

PostPosted: Sat Jul 11, 2009 5:19 pm    Post subject: intrebare Reply with quote

la inceput au fost 6 discusi. toate bune si frumoase pina cind 3 nu au mai vrut sa manince si au murit. din cei ramasi 2 au crescut mari iar unul a ramas aproape la fel cum l-am luat.nu s-a format nici o pereche si ca urmare populatia a mai crescut cu doua exemplare.intrebarea este dupa ce vor creste credeti ca sint sanse sa se formeze vreo pereche?
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message
teo
New entry
New entry


Joined: 09 Jul 2009
Posts: 17
Location: Sulina

PostPosted: Sun Jul 12, 2009 2:14 pm    Post subject: Reply with quote

adica as vrea sa stiu cam citi discusi trebuie sa am in acvariu pentru a avea sanse sa se formeze o pereche? pentru ca pina acum in aproape doi ani nu au depus niciodata
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message
acvailie
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 04 Feb 2009
Posts: 121
Location: Cluj-Napoca

PostPosted: Sun Jul 12, 2009 7:30 pm    Post subject: Reply with quote

Sanse din 4 discusi sa se formeze o pereche sunt. Dar totul tine de noroc. Daca ai noroc sa fie un mascul intre 3 femele e bine, e bine si inversul. Totul tine de Noroc.
_________________
“Eu sunt foarte încrezator in noroc, si am observat ca cu cat muncesc mai mult cu atat am mai mult parte de acesta.” Thomas Jefferson
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
teo
New entry
New entry


Joined: 09 Jul 2009
Posts: 17
Location: Sulina

PostPosted: Sun Jul 12, 2009 8:09 pm    Post subject: Reply with quote

astept sa creasca ultimii doi si poate atunci o sa am noroc. la toti de pe acest forum am vazut poze cu pui si va invidiez icon_biggrin
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message
ovidiuaylin
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 16 Jun 2008
Posts: 253
Location: cluj-napoca

PostPosted: Mon Jul 13, 2009 8:51 pm    Post subject: Reply with quote

eu am avut noroc ,o femela de doar 10-11cm a icrat in bazinul comun desi am mult mai mari ca si ea inca nu s-au ales ,noroc
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Primii pasi in hobby All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group