Discus Club Romania Forum Index Discus Club Romania
forumul trasnitilor cu discusi pe creier
 
Galeria FotoGaleria Foto   FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
  ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

 
ANUNT IMPORTANT:
 
ACEST FORUM ESTE INCHIS!
 
Pentru a accesa noua adresa a forumului DCR, click  AICI
 
>>> atentie, pentru noul forum este necesara o noua inregistrare! <<<

Crescatorie discus Onesti-scurta prezentare
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Vand:
View previous topic :: View next topic  
Author Message
soringeorge2003
Discus Hobby
Discus Hobby


Joined: 27 Jul 2009
Posts: 44
Location: Constanta

PostPosted: Sat Dec 19, 2009 7:07 pm    Post subject: sal Reply with quote

benjamin wrote:
Salutare tuturor!Vreau sa recomand cu caldura aceasta crescatorie.Am luat 3 discusi frumosi de tot de aici,iar dupa ore intregi de calatorie prin frig au ajuns sanatosi la mine in acvariu.Dupa vreo 3 ore au inceput sa manance cu pofta!Seriozitate si promptitudine.Mare om,mare caracter icon_biggrin


de acord cu tine si sa uram familei d-lui ciprian CRACIUN FERICIT SI SANATATE!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
discusmaniac
DiscusMaster
DiscusMaster


Joined: 12 Feb 2008
Posts: 167
Location: onesti-bacau

PostPosted: Sun Dec 20, 2009 9:35 am    Post subject: salut Reply with quote

aceleasi lucruri va doresc si eu voua precum si tuturor clientilor mei.toate cele bune!
_________________
pluteste inainte, si daca drumul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu ti-l va crea intr-adins pt. a-ti rasplati indrazneala(regina Izabela catre Cristofor Columb)
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
czcc
Discus Hobby
Discus Hobby


Joined: 29 Nov 2009
Posts: 75
Location: giurgiu

PostPosted: Mon Dec 21, 2009 6:15 pm    Post subject: Reply with quote

benjamin wrote:
Salutare tuturor!Vreau sa recomand cu caldura aceasta crescatorie.Am luat 3 discusi frumosi de tot de aici,iar dupa ore intregi de calatorie prin frig au ajuns sanatosi la mine in acvariu.Dupa vreo 3 ore au inceput sa manance cu pofta!Seriozitate si promptitudine.Mare om,mare caracter icon_biggrin

sunt de acord cu tine!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
sorinhc
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 21 Mar 2009
Posts: 349
Location: Bucuresti

PostPosted: Mon Dec 28, 2009 11:17 pm    Post subject: Reply with quote

Am trecut si eu astazi pe la discusmaniac, eram in zona si tare mi-ar fii parut rau sa nu trec. Foarte tare ! Am ramas inpresionat, crescatoria arata foarte foarte bine. Am vazut o parte din perechile din care scoate pui si tare te invidiez si i-mi vine sa te fighting0056 (glumeam evident). Depui foarte multa munca la ce "iaz" ai acolo si daca ma gandesc bine cred ca ultima data cand am fost la peste cam in cat ai tu acolo am dat lol02. Abia astept sa si achizitionez de la tine (stii tu ce). Pe langa discusi am vazut ca are si alte specii deosebit de frumoase (scalar....). Succes in continuare cu munca si numai reusite ! Si era sa uit tipul este foarte de treba ! Eu nu ma asteptam sa fiu primit asa bine si sa-mi explice cu asa pasiune cam tot ce are prin crescatorie. Am mai vazut asa zise crescatorii cu asazisi crescatori care m-au primit destul de .... NOTA 10+ pt. discusmaniac.

Multumesc,

Sorin
_________________
Niciodata nu te certa cu un idiot. Te duce la nivelul lui si te bate prin experienta.
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Yahoo Messenger
discusmaniac
DiscusMaster
DiscusMaster


Joined: 12 Feb 2008
Posts: 167
Location: onesti-bacau

PostPosted: Tue Dec 29, 2009 9:19 am    Post subject: salut Reply with quote

multumesc pt. aprecieri si urari.pacat ca erai foarte grabit, si eu la fel, altfel stateam mai mult de vorba si te-as fi invitat sa vezi si discusii pe care-i am acasa.perechi, pui, tineret.poate data viitoare.bafta!
_________________
pluteste inainte, si daca drumul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu ti-l va crea intr-adins pt. a-ti rasplati indrazneala(regina Izabela catre Cristofor Columb)
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
ANKA1968
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 31 Dec 2009
Posts: 113
Location: BUCURESTI

PostPosted: Thu Dec 31, 2009 2:41 pm    Post subject: Reply with quote

buna ziua, incantatori pt cel mai pretentios privitor! VA FELICIT PT PERFORMANTA SI CONSTANTA...LA MULTI ANI, anca. NB discusii de la dvs sunt perfect adaptati casei, cred ca le voi lipsi vreo 20 zile cat voi fi plecata. Sa ne-auzim cu bine in 2010.
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
czcc
Discus Hobby
Discus Hobby


Joined: 29 Nov 2009
Posts: 75
Location: giurgiu

PostPosted: Thu Dec 31, 2009 6:16 pm    Post subject: Reply with quote

la multi ani! Sa ne-auzim cu bine in 2010.
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
discusmaniac
DiscusMaster
DiscusMaster


Joined: 12 Feb 2008
Posts: 167
Location: onesti-bacau

PostPosted: Sat Jan 02, 2010 1:02 pm    Post subject: salut Reply with quote

"la multi ani" si voua si un 2010 mai bun! cine o sa aiba grija de discusi cele 20 zile cat veti fi plecata?ca e cam mult, trebuie sa aveti pe cineva bine instruit, sa nu aveti surprize, ca in 20 zile multe se pot intampla...eu am fost plecat asta vara 7 zile la mare, iar daca mai intarziam o zi, gaseam catastrofe...asa, am avut doar ceva pierderi.grija mare cu persoana care va avea grija de discusi in aceasta perioada, sa le dea mancare putina, ca fiecare are tendinta de a-i indopa, iar de aici pot pleaca multe probleme.numai bine!
_________________
pluteste inainte, si daca drumul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu ti-l va crea intr-adins pt. a-ti rasplati indrazneala(regina Izabela catre Cristofor Columb)
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
discusmaniac
DiscusMaster
DiscusMaster


Joined: 12 Feb 2008
Posts: 167
Location: onesti-bacau

PostPosted: Tue Jan 05, 2010 5:52 pm    Post subject: salut Reply with quote

la vara...dar prefer o drumetie de 2 zile de la slanic la valea uzului, peste munti...e superb...



Oferta la zi a Crescatoriei de discus din Onesti poate fi consultata la aceasta adresa

_________________
pluteste inainte, si daca drumul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu ti-l va crea intr-adins pt. a-ti rasplati indrazneala(regina Izabela catre Cristofor Columb)
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Vand: All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group