It is currently Thu Mar 28, 2024 11:25 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 27 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject: Re: Feedback
PostPosted: Tue May 26, 2015 9:42 pm 
Offline

Joined: Fri Oct 21, 2011 10:08 pm
Posts: 18
Location: navodari
Doi Pigeon Panda au ajuns la mine, sunt de doua ore în acvariul comun împreună cu 7 maturi și deja au luat a doua masă, nici o urma de "rușine" pe ei :)
Ambalare perfecta, comunicare de nota zece, promptitudine, pești foarte frumoși, concluzia: recomand cu toată încrederea.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Feedback
PostPosted: Wed Oct 28, 2015 12:58 am 
Offline

Joined: Mon Aug 31, 2015 8:00 pm
Posts: 4
Location: Bucuresti
Au ajuns si la mine in Bucuresti doi pui de San Merah si un Diamond Blue. Pestii foarte frumosi, foarte atent ambalati. Am fost sunat si inainte si dupa colet iar pestii s-au acomodat bine si sunt sanatosi tun. Si foarte frumosi, culorile se accentueaza de la o zi la alta. Abia astept sa creasca.
Zece puncte din zece ca feedback al tranzactiei. oameni amabili, calitate de top, totul super in regula. Multumesc!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Feedback
PostPosted: Tue Nov 03, 2015 2:27 pm 
Offline
User avatar

Joined: Tue May 12, 2015 12:33 pm
Posts: 125
Location: Zalau
Am preluat Sambata,31.10.2015, 7 buc. discusi de diferite dimensiuni si 3 varietati. Am mai mult de o ora, timp in care mi s-a prezentat crescatoriala cele doua doamne care intradevar stiau cu ce se mananca acvaristica si "discusaria".
Am stat tot acest timp la ei si m-am mirat de curatenia avuta in acvarii (am mai fost si la alti crescatori unde curatenia a fost cum a fost).
I-am sunat inainte cu 3 zile le-am explicat cand ma voi duce sa preiau pestii iar 2 zile nu au fost hraniti pentru a nu avea surprize pe drum. Precizez ca am facut cu pestii aproape 10 ore, aprox. 700 km, (desi dupa calculele mele teoretic trebuia sa fie 8 ore dar avand in vedere drumurile noastre excelente s-au facut aproape 10 ore).
Ambalarea s-a facut in prezenta mea fiecare peste in punga separata si toti intr-o cutie termoizolanta.
Pestii au ajuns cu bine iar dupa o aclimatizare de aproximativ 1,5-2 ore pestii s-au acomodat bine si mananca mixtura si tetra discus pe rupte.

MULTUMESC si pe aceasta cale, desi am avut unele emotii din cauza drumului lung, pestii sunt OK, rotunzi, dolofani si mancaciosi.

Cu siguranta cand voi mai avea drum pe acolo voi ma veni pe la Dvs.

P.S. - am fost sunat in urmatoarea zi si intrebat cum se prezinta pestii si daca a fost totul in regula pe drum. Apreciez gestul!

_________________
"Nu tot ceea ce poate fi numărat contează şi nu tot ceea ce contează poate fi numărat." - A. Einstein


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Feedback
PostPosted: Tue Nov 03, 2015 2:54 pm 
Offline
User avatar

Joined: Tue Sep 08, 2015 3:33 am
Posts: 10
Location: Brasov
Si eu am primit adineauri doi San Merah la Brasov. Ambalati ireprosabil, apa era calduta inca, in cutie de polistiren. Calitate ireprosabila, sanatosi, au forma excelenta. Multumesc!!! Comunicare la comanda si dupa prin telefon fara probleme. Sunt foarte multumit si voi mai lua de la ei

_________________
"There is no avoiding war, it can only be postponed to the advantage of yout enemy" - Niccolo Machiavelli 1502


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Feedback
PostPosted: Thu Nov 05, 2015 11:37 am 
Offline

Joined: Sun Nov 18, 2012 4:25 pm
Posts: 13
Location: navodari
Au ajuns si la mine 5 checkerboard, sunt chiar mai frumoși decat m-a așteptam si s-au adaptat extrem de repede. Mulțumesc
Recomand cu încredere.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Feedback
PostPosted: Sun Dec 13, 2015 11:08 pm 
Offline

Joined: Mon Nov 23, 2015 10:22 pm
Posts: 40
Location: constanta
Recomand cu incredere! am luat 10 bucati, toti sunt bine! oameni seriosi!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Feedback
PostPosted: Sat Jan 23, 2016 3:56 pm 
Offline

Joined: Sun Apr 11, 2010 5:40 pm
Posts: 59
Location: Constanta
Salut,
Ieri am fost impreuna cu Andrei Panainte la Braila sa vedem si sa achizitionam cativa discusi, ce am gasit acolo a fost cam in felul urmator:
O familie foarte amabila care ne-a primit cu cafeluta gata facuta si desi ne grabeam nu am putut sa refuzam mai ales ca din punct de vedere acvaristic ceea ce se intampla acolo este minunat. Au cei de acolo intr-un apartament bazine in fiecare camera inclusiv in bucatarie un rastel. Am fost placut impresionati de curatenia din vase, de calitatea pestilor de modul in care erau crescuti...desi ne vedeau pt prima data toti era super relaxaxi si veneau la geamuri.
Pesti pe toate gusturile si marimile de la 4-5 cm pana la 12-14 cu forme si culori deosebite..practic ai de unde alege exact ce iti place , nu mai spun de puii de 1-2mm care nu lipseau.
Desi eram cu maisna pestii au fost ambalati individual in cate 2 pungi si pusi intr-o cutie de carton mare fara ploistiren pt ca nu era cazul, deci si aici ireprosabil.
In concluzie recomand cu toata inima aceasta crescatorie, de unde sigur voi mai achizitiona exemplare, si pe cei care se ocupa de ea...aici trebuie precizat ca domnul Popescu este destul de des plecat din tara, de acvarii se ocupa fiica si sotia acestuia. Poate de aici si curatenia impecabila din vase...nu ar fi rau cred daca ar fi mai dese doamnele care practica acest hobby...inca odata FELICITARI
P.S. dc vreti pesti a caror forma si culoare nu conteaza doar ieftini sa fie aici nu gasiti...
P.S. P.S. majoritatea pestilor sunt pe rosu, albastrii momentan nu sunt la vanzare


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 27 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Aripi spre viata
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group