It is currently Thu May 16, 2024 2:11 pm

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: Rugaminte adresata lui gigi (alias snakefishmike)
PostPosted: Fri Jul 30, 2010 10:57 pm 
Offline
User avatar

Joined: Sat Feb 20, 2010 11:39 pm
Posts: 324
Location: BUCURESTI
Domnule gigi,

Va rog insistent sa nu mai utilizati PM-ul acestui forum in scopul de a-mi aminti periodic de gravele tulburari pe care le manifestati. Pentru aceasta aveti la dispozitie email-ul meu personal cat si numarul meu de telefon. Daca totusi o faceti, ar fi de apreciat sa lasati PM-ul dumneavoastra neblocat, renuntand macar pt moment la acel ,,dau si fug,, care va caracterizeaza.

Inteleg ca desele schimbari climatice va afecteaza ratiunea, motiv pentru care aria dumneavoastra de comunicare in domeniul acvaristicii se reduce din ce in ce mai mult!
Satui de permanetele dumneavoastra incitari la conflicte, mai multe forumuri v-au limitat accesul. Mai mult decat atat au mai savarsit o nedreptate in ceea ce va priveste! Va blocheaza si clonele...! Nedreptatea este cu atat mai mare cu cat tot dumneavoastra ati fost atat admin pe unul dintre ele cat si angajat al unei persoane ce se bucura de un staut special pe altul...! Pe de alta parte, sunt sigur ca apelativele ce v-au fost atribuite ,,bufon,, si ,,clown,, nu va caracterizeaza, posturile dumneavoastra pertinente contrazicand aceste afirmatii nefondate si rauvoitoare. Ele au fost facute de niste oameni/admini/moderatori/useri, incapabili sa inteleaga adancimea gandirii dumneavoastra, mai ales in clipele sale de cugetare profunda la absolut nimic!

Nu ma indoiesc ca macar in serile racoroase aveti cateva momente de luciditate! As vrea sa va rog sa profitati de ele si sa incercati sa intelegeti ca scopul unui,(sau acestui) forum nu este acela de a utiliza PM-ul pt a deversa refularile personale. Dupa cum am spus si mai sus, aveti multiple alte posibilitati de contact!
Cum exista posibilitatea ca prins fiind in multiple proiecte si intalniri cu personalitati de nivel mondial in domeniul acvaristicii sa le fi pierdut, o sa vi le transmit inca odata:
tel: 0727870889
email: ciprian.stanescu@gmail.com

Inchei asigurandu-va ca acest mesaj a fost scris in ideea ca daca nu dumneavoastra, macar cineva apropiat o sa va ajute sa intelegeti! In acelasi timp va asigur de intreaga mea pretuire si consideratie in legatura cu multele dumneavoastra proiecte realizate...Marete prin insasi natura lor, dar deocamdata absente cu desavarsire! Dupa cum spunea altcineva, drumul spre Nirvana acvaristica va este deschis, dumneavoastra fiind unicul muritor ce paseste pe acest drum!

Un lacheu (dupa cum spuneati tot dumneavoastra) va doreste o lunga, benefica si nesfarsita calatorie!

P.S.
Cum nu intentionez in niciun fel sa aduc vreun afront impozantei dumneavoastra personalitati, de asemenea nu intentionez nici sa ma trag de sireturi cu ilustra dumneavoastra persoana din motive pe care, chiar daca nu le intelegeti, cu siguranta le cunoasteti deja!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Aripi spre viata
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group