Discus Club Romania Forum Index Discus Club Romania
forumul trasnitilor cu discusi pe creier
 
Galeria FotoGaleria Foto   FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
  ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

 
ANUNT IMPORTANT:
 
ACEST FORUM ESTE INCHIS!
 
Pentru a accesa noua adresa a forumului DCR, click  AICI
 
>>> atentie, pentru noul forum este necesara o noua inregistrare! <<<

Depunere San Merah (M) X Leopard (F)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Reproducerea discusilor si cresterea puilor
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mmdiscus
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 620
Location: Pitesti

PostPosted: Fri Oct 16, 2009 2:07 am    Post subject: Reply with quote

ADX wrote:
Am separat masculul (tatal puilor) cu una dintre progenituri (tot san merah) si au depus impreuna. Din pacate au iesit numai vreo 20 de alevini, dintre care nu stiu cati vor ajunge pe parinti (daca nu cumva o sa-i haleasca intre timp, sau ulterior). Interesant ar fi daca a reusit mmdiscus sa obtina vreo ponta...


Eu ii am pe toti (9) dar nu s- a ales inca vreo pereche,trebuie sa le fac niste poze.
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message
ADX
Admin
Admin


Joined: 02 Sep 2007
Posts: 1289
Location: Bucuresti

PostPosted: Tue Nov 10, 2009 3:38 pm    Post subject: Reply with quote

Aici, un album cu perechea si cei 5 "pui" pe care ii mai am din ea.
_________________
NOUA GALERIE FOTO
Regulamentul forumului DCR
too old to rock'n'roll...
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
Ciprian Marcu
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 04 Oct 2007
Posts: 1071
Location: Busteni, Prahova

PostPosted: Tue Nov 10, 2009 11:47 pm    Post subject: Reply with quote

Coane, leopardu' din avatar e prospatura? icon_biggrin Sau de la naftalina? icon_mrgreen

Interesanti pestanii rezultati. Femela de San Merah are bare de stres sau nu? Aceeasi intrebare pentru asta. icon_smile Nu par "normale" barele verticale.
_________________
LET YOUR DREAM COME TRUE!

Filmulete
Album
De vanzare
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail
ADX
Admin
Admin


Joined: 02 Sep 2007
Posts: 1289
Location: Bucuresti

PostPosted: Wed Nov 11, 2009 12:57 am    Post subject: Reply with quote

Ciprian Marcu wrote:
Coane, leopardu' din avatar e prospatura? icon_biggrin Sau de la naftalina? icon_mrgreen

Naftalina icon_mrgreen Il am de cca. un an. Pe forum mai sunt (cel putin) trei frati de-ai lui. Uite aici (penultimul post din pagina). Eu l-am luat cu maxim o zi inaintea lui Hans icon_mrgreen

Ciprian Marcu wrote:
Femela de San Merah are bare de stres sau nu?
Da, are si sunt "normale".

Ciprian Marcu wrote:
Aceeasi intrebare pentru asta. icon_smile Nu par "normale" barele verticale.
Eiiiii, aici te-ai prins! icon_mrgreen Este, intr-adevar, ceva foarte ciudat la barele "tipului". Sunt gri-albastrui! De cand le studiez!... icon_biggrin
_________________
NOUA GALERIE FOTO
Regulamentul forumului DCR
too old to rock'n'roll...
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
feridisc
Discus Hobby
Discus Hobby


Joined: 18 Mar 2008
Posts: 54
Location: sf gheorghe

PostPosted: Thu Nov 12, 2009 11:09 pm    Post subject: Reply with quote

Salut ADX.Cei 5 sunt foarte reusiti.Cine are ochi poate trage concluzii cit din 10 tratate de genetica. sign0098
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Reproducerea discusilor si cresterea puilor All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group