Discus Club Romania Forum Index Discus Club Romania
forumul trasnitilor cu discusi pe creier
 
Galeria FotoGaleria Foto   FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
  ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

 
ANUNT IMPORTANT:
 
ACEST FORUM ESTE INCHIS!
 
Pentru a accesa noua adresa a forumului DCR, click  AICI
 
>>> atentie, pentru noul forum este necesara o noua inregistrare! <<<

cel mai si cel mai.......a cedat

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Necrolog
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bebe
New entry
New entry


Joined: 27 Oct 2009
Posts: 16
Location: Constanta

PostPosted: Fri Nov 20, 2009 3:13 pm    Post subject: cel mai si cel mai.......a cedat Reply with quote

Salut,
Sunt suparat.....Febletea acvariului meu,un discus in varsta de cc 1 an,l-am gasit acu 2 ore fara nici o vlaga intre plante.De la ce sa fi fost oare.Avea un comportament de boss.Nimeni nu se lua la hartza cu el,doar el ii ciufulea pe ceilalti 4 dar mereu il vedeam singur.Rar umbla in gasca cu ceilalti.L-am scos din acvariu si l-am studiat zic eu bine......nu tu urme pe el,nu gauri in cap,prezenta acea mucoasa cand l-am scos din apa si culmea e ca de dimineata pe la 10 a si mancat.L-am despicat si nici urma de ceva viermisori daca se puteau vedea cu ochiul liber ii zaream.Pentru mine este ciudat pentru ca ceilalti discusi par destul de sanatosi iar Bossu' niciodata nu rata vre'o masa,iar cand o facea nimeni nu statea in jurul lui.....pe toti ii tinea la distanta.Ma puteti ajuta cu o explicatie......sfat......am pus in apa actimol dela jbl imediat ce l-am scos.Nu stiu daca ajuta si in ce masura.Am un acvariu de 180-200 L plantat cu substrat
_________________
Cu Stima....pentru toti cei priceputi,pentru cei ca mine .......tragem tare sa va ajungem din urma
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Stef
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 20 May 2009
Posts: 133
Location: Bucuresti

PostPosted: Fri Nov 20, 2009 5:52 pm    Post subject: Reply with quote

sign0013 innocent0003
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
neica
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 29 Mar 2009
Posts: 252
Location: Dr.Tr. Severin

PostPosted: Fri Nov 20, 2009 9:44 pm    Post subject: Reply with quote

Sa se odihneasca in pace icon_cry
_________________
Nu furati!! STATUL detesta Concurenta!!!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Necrolog All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group