Discus Club Romania Forum Index Discus Club Romania
forumul trasnitilor cu discusi pe creier
 
Galeria FotoGaleria Foto   FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
  ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

 
ANUNT IMPORTANT:
 
ACEST FORUM ESTE INCHIS!
 
Pentru a accesa noua adresa a forumului DCR, click  AICI
 
>>> atentie, pentru noul forum este necesara o noua inregistrare! <<<

H1N1
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Discutii libere
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Simo_pas
Discus Hobby
Discus Hobby


Joined: 26 Jan 2009
Posts: 46
Location: Turda, Cluj-Napoca

PostPosted: Thu Nov 12, 2009 2:29 am    Post subject: H1N1 Reply with quote

Nu stiu ce este si ce nu este adevarat din aceasta campanie de vaccinuri anti-gripa porcina. Cert este ca microbul ONU nu sa putut produce decat la laborator.
Este deci momentul cand Fiecare Trebuie sa judece singur ...
A iesit LA IVEALA Adevarul despre gripa porcină-DEPOPULAREA Planetei!


Nu stiu daca este adevarat sau daca toate prezentate aici sunt adevarate, dar cu siguranta merita citit!
In sfarsit o femeie din Austria, a fost suficient de puternica si o decis sa relateze adevarul in fata lumii intregi si de aceea dupa cateva zile a pierdut locul de munca, Ceea ce reprezinta dovada ca vaccinarea populatiei la forta CE are loc in SUA, Canada, Australia si Marea Britanie nu e deloc sigura Asa cum ni se prezinta!
În aceste tari toti oamenii (100% din populatia), sunt obligati sa se vaccineze impotriva gripei porcină si daca refuza sunt condamnati fie la 1 an de inchisoare fie Trebuie sa plateasca 250 000 USD Amenda cum este in SUA!
În celelalte tari se va vaccina fie toata populatia fie cea mai mare parte din populatie!
Croaţia a facut o comanda la aprox.2, 5 mil. de vaccinuri, Serbia, Macedonia si România la fel. Vaccinarea va incepe in toamna cand prin vaccinare se vor infecta oameni sanatosi, iar atunci cand vor incepe decesele în masa explicatia oficiala în mass-media va fi "mutatia virusului, nu mai poate fi oprita"!
Fiti intelepti si cercetati aceasta tema si nu va vaccinati impotriva gripei porcină, prea multe lucruri sunt suspecte si fara logica!
Prin aceasta metoda se urmareste Planul de DEPOPULARE a lumii, Ceea ce inseamna eliminarea si Uciderea a 90% din oamenii de pe intreaga planeta din partea . Nu vi se par cam circumspecţi ca au reusit sa faca Vaccin asa de repede dupa aparitia virusului? Pentru ca Deja au avut vaccinul Dar voi nu sa-l primiti ci numai ONU Grup restransi de oameni Alesi iar voi o sa va alegeti nu cu Vaccin ci cu virusul Introdus Activ în organism prin Programul de vaccinare în masa fie obligatorie fie prin manipulare mass-media !
In numele serviciilor medicale o femeie a facut public acest adevar Jane Bürgermeister, o jurnalista cu multe Premii si Distinctii, ca sa o cunoaşteţi mai bine puteti accesa profilul ei în Wikipedia, de unde veti avea sansa sa va documentati mai amanuntit:
http://en.wikipedia.org/wiki/Jane_Burgermeister
si aici, în REFERINŢE CAPITOLUL veti gasi si alte linkuri pentru a va putea documenta mai bine!
Trimiteti acest e-mail tuturor prietenilor si rudelor pentru a înţelege ce se pregateste la scara mondiala!

Iar aici http://antivaccin.tk/ veti intelege mai bine ce se intampla


Last edited by Simo_pas on Thu Nov 12, 2009 10:43 am; edited 2 times in total
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
Dragosdiscus
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 08 Sep 2007
Posts: 670
Location: Targoviste

PostPosted: Thu Nov 12, 2009 9:08 am    Post subject: Reply with quote

Cam titirimbistic.
Din cate stiu eu sunt 3 firme producatoare, plus ca e pe gata si unul romanesc. Asta deja iese din sfera NWO.
Obligativitatea este lesne de inteles: reprezinti un posibil vector al virusului, iar eu unul consider ca fiind un gest criminal, gen prostituata infectata cu HIV (si constienta de asta) care prectica sex neprotejat (sau orice sex, pana se inventeaza o masura sigura 100%).
Orice vaccine presupune "un picut" de virus de regula "debilitat" prin diverse mijloace. Daca in mod deliberat se infecteaza miliarde de oameni, pe langa dezechilibrele economice poate imposibil de remediat in urmatoarele cateva sute de ani ar conduce si la selectarea unor tulpini rezistente la "vaccinurile bune" ale "alesilor".
Refuz sa cred o conspiratie mondial compusa din cretini. Parca-i decupat din Batman.
O zi bina va doresc! (Eu, ca altii se pare ca nu).
_________________
Hope for the best, expect the worst
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
Ioan
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 02 Feb 2008
Posts: 1040
Location: Germania

PostPosted: Thu Nov 12, 2009 9:42 am    Post subject: Reply with quote

Dragosdiscus wrote:
Din cate stiu eu sunt 3 firme producatoare, plus ca e pe gata si unul romanesc. Asta deja iese din sfera NWO.
Din sfera NWO nu iese absolut nimic din ce exista pe planeta asta!
Dragosdiscus wrote:
Orice vaccinare presupune "un picut" de virus de regula "debilitat" prin diverse mijloace.
Si obligatoriu testarea anterioara, nu aplicarea intr-o perioaa de timp atat de scurta incat sa nu mai fie posibila evitarea unei catastrofe la nivel mondial.
Dragosdiscus wrote:
Refuz sa cred intr-o conspiratie mondiala compusa din cretini.
Si eu! Ce ma ingrijoreaza este ca conspiratorii sunt cei mai inteligenti si puternici oameni care exista in prezent pe glob, pentru care noi, oamenii de rand suntem ceea ce erau pentru napoleon, hitler, stalin, musolini & Co. soldatii. Am uitat vreunul? Soldati la canal si la casa poporului? Cretinii nu sunt cei care conspira, ci cei contra carora se conspira. Eu si altii, tu,...nu?!
Dragosdiscus wrote:
O zi bina va doresc! (Eu, ca altii se pare ca nu).
Sa-ti dea Dumnezeu sanatate. (Daca-si aduce aminte de tine!)O sa ai nevoie de ea!

P.S.
Ai o semnatura foate elocventa!
_________________
Dincolo de sticla, in lumea tacerii.
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message
neica
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 29 Mar 2009
Posts: 252
Location: Dr.Tr. Severin

PostPosted: Thu Nov 12, 2009 11:11 am    Post subject: Reply with quote

Se punea o intrebare acum cateva zile la Televizor. A murit cineva de gripa NOUA fara a fi tratat? Au murit oameni datorita complicatiilor si efectelor adverse dar gripa nu poate ucide direct un om.
Mai era o statistica Gripa NOUA vs Gripa de sezon dar era facuta pe 6 luni si Gripa de sezon daca imi amintesc eu bine conducea cu 600 mii decese detasat.
Sanatate maxima si Doamne fereste de lucrurile create de omenire in laborator. icon_smile
_________________
Nu furati!! STATUL detesta Concurenta!!!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Yahoo Messenger
ReBella
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 26 Oct 2008
Posts: 387
Location: Galati

PostPosted: Thu Nov 12, 2009 1:45 pm    Post subject: Reply with quote

Momentan am o singura intrebare : de unde stim ca nu este exact invers ? Ca nu se urmareste de fapt evitarea vaccinarii , pentru ca un numar cat mai mare de oameni sa moara ?!?
Mie personal mi se pare absurd si hilar sa gandesti ca este o conspiratie in orice.
_________________
True love and true friendship are God's gifts from above.Cherish them above everything else and you will find happiness!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
Dragosdiscus
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 08 Sep 2007
Posts: 670
Location: Targoviste

PostPosted: Thu Nov 12, 2009 4:03 pm    Post subject: Reply with quote

neica wrote:
A murit cineva de gripa NOUA fara a fi tratat? Au murit oameni datorita complicatiilor si efectelor adverse dar gripa nu poate ucide direct un om.

Nici SIDA nu ucide, ci numai efectul pierderii imunitatii indusa de HIV.
_________________
Hope for the best, expect the worst
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
Ciprian Marcu
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 04 Oct 2007
Posts: 1071
Location: Busteni, Prahova

PostPosted: Thu Nov 12, 2009 7:10 pm    Post subject: Reply with quote

Adevarat sau nu, cert e ca unii or sa-si umple buzunarele tare de tot dupa treaba asta. S-au mai intamplat si in trecut balarii si efectele secundare ale vaccinarii se baga sub pres. "Vaccination: The Hidden Truth" e un documentar interesant din punctul asta de vedere:



Il gasiti aici: http://www.youtube.com/user/vaccinfo#p/u/0/hC20RVbWc-E cu subtitrare in engleza. Sunt in ordine partile. Pentru "episodul" urmator apasati butonul din dreapta sus a imaginii ...."Chapter 2 part 1 ->" in cazul asta.

Un extras :

Un studiu facut in Romania la care se face referire in documentar e de gasit aici: Intramuscular Injections within 30 Days of Immunization with Oral Poliovirus Vaccine — A Risk Factor for Vaccine-Associated Paralytic Poliomyelitis
_________________
LET YOUR DREAM COME TRUE!

Filmulete
Album
De vanzare
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail
feridisc
Discus Hobby
Discus Hobby


Joined: 18 Mar 2008
Posts: 54
Location: sf gheorghe

PostPosted: Thu Nov 12, 2009 11:00 pm    Post subject: Reply with quote

Salutare.Intreb si eu.Puiu' a infectat porcu' si porcu' omu'?Serios:dupa harmalaia cu "aviara gripa",a mai auzit cineva de ea?Noroc ca a fost Tamiflu,si baetii destepti,ca de nu dadeam coltu cu totii. rolleye0018 .Apropo in Elvetia unde este vaccin din belsug 90% din populatie refuza vaccinarea icon_rolleyes .Oare de ce?
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
Ciprian Marcu
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 04 Oct 2007
Posts: 1071
Location: Busteni, Prahova

PostPosted: Thu Nov 12, 2009 11:16 pm    Post subject: Reply with quote

Cica mareata vaccinare s-a amanat. S-ar fi cerut garantii ca nu prezinta efecte secundare. Si garantii nu sunt. Doar din gura zic producatorii ca e sigur.
_________________
LET YOUR DREAM COME TRUE!

Filmulete
Album
De vanzare
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail
Dragosdiscus
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 08 Sep 2007
Posts: 670
Location: Targoviste

PostPosted: Fri Nov 13, 2009 8:16 am    Post subject: Reply with quote

Inca nu exista niciun vaccin fara posibile efecte adverse. Cel mai obisnuit necaz este chiar infectarea cu virusul impotriva caruia se face accinarea. Chestie nu tocmai rara chiar cu banalele antigripale ce se fac anual.
_________________
Hope for the best, expect the worst
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
Ciprian Marcu
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 04 Oct 2007
Posts: 1071
Location: Busteni, Prahova

PostPosted: Fri Nov 13, 2009 4:48 pm    Post subject: Reply with quote

Atunci hai sa ne "vaccinam" toti cu ceapa si usturoi. icon_mrgreen tongue0015
_________________
LET YOUR DREAM COME TRUE!

Filmulete
Album
De vanzare
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail
mariusrudaru
Discus Hobby
Discus Hobby


Joined: 26 Nov 2008
Posts: 95
Location: Pantelimon /ILFOV

PostPosted: Fri Nov 13, 2009 5:15 pm    Post subject: Reply with quote

urmez tratament cu ceapa, usturoi si palinca.
deocamdata vad ca merge..
_________________
Trebuie sa vrei mai mult. Asa razbesti in viata!
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail
drdiscus
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 10 Feb 2009
Posts: 416
Location: constanta

PostPosted: Fri Nov 13, 2009 5:58 pm    Post subject: salut Reply with quote

Ai uitat de slana.Mi-ai facut pofta.Ma duc acasa si incerc si eu tratamentul asta.
_________________
haideti sa facem acvaristica mai simpla decat pare
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
mariusrudaru
Discus Hobby
Discus Hobby


Joined: 26 Nov 2008
Posts: 95
Location: Pantelimon /ILFOV

PostPosted: Fri Nov 13, 2009 6:37 pm    Post subject: Reply with quote

Nu am uitat, dar nu stiam daca are efecte anti H-n.
In meniu e inclusa evident.
icon_lol
_________________
Trebuie sa vrei mai mult. Asa razbesti in viata!
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail
Ioan
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 02 Feb 2008
Posts: 1040
Location: Germania

PostPosted: Sat Nov 14, 2009 1:44 am    Post subject: Reply with quote

Clisa aia-i cam suspecta !! Ca vine de la porcine! Sama la calu´de lemn!
_________________
Dincolo de sticla, in lumea tacerii.
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Discutii libere All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group