Discus Club Romania Forum Index Discus Club Romania
forumul trasnitilor cu discusi pe creier
 
Galeria FotoGaleria Foto   FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
  ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

 
ANUNT IMPORTANT:
 
ACEST FORUM ESTE INCHIS!
 
Pentru a accesa noua adresa a forumului DCR, click  AICI
 
>>> atentie, pentru noul forum este necesara o noua inregistrare! <<<

Primul discus mutant care face pui

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Discusii mei / Acvariile mele
View previous topic :: View next topic  
Author Message
goamanu
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 12 May 2009
Posts: 174
Location: TIMISOARA

PostPosted: Fri Jun 05, 2009 7:55 pm    Post subject: Primul discus mutant care face pui Reply with quote

Veniti, veniti sa vedeti discusul cu doua cozi icon_mrgreen
(E un tatic extraordinar, habar nu are cit tin la el, dar nu m-am putut abtine)
(Sa nu cumva sa rideti de el) icon_evil
http://discus-club.ro/phpBB2/album_page.php?pic_id=2522
icon_redface
_________________
Ce misto is pestii aia mari si rotunzi, dati-mi vreo 10! Asa scumpi!? Atunci vreau numai o pereche... dar cum le zice?
(Discus market made in Romania)
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message
petersimpf
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 04 Feb 2008
Posts: 156
Location: Satu Mare

PostPosted: Fri Jun 05, 2009 9:07 pm    Post subject: Reply with quote

frumos mutant ! sa-ti traiasca !
_________________
www.diskus.ro
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
acvailie
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 04 Feb 2009
Posts: 121
Location: Cluj-Napoca

PostPosted: Fri Jun 05, 2009 9:56 pm    Post subject: Reply with quote

Frumos intradevar. Jos palaria. icon_smile
_________________
“Eu sunt foarte încrezator in noroc, si am observat ca cu cat muncesc mai mult cu atat am mai mult parte de acesta.” Thomas Jefferson
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
goamanu
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 12 May 2009
Posts: 174
Location: TIMISOARA

PostPosted: Tue Jul 28, 2009 4:29 pm    Post subject: Reply with quote

Dar de ultima poza 'alb-negru'
http://discus-club.ro/phpBB2/album_page.php?pic_id=2726
ce ziceti? icon_mrgreen
Oare nu gasesc un sotior la asa mireasa? icon_cry
_________________
Ce misto is pestii aia mari si rotunzi, dati-mi vreo 10! Asa scumpi!? Atunci vreau numai o pereche... dar cum le zice?
(Discus market made in Romania)
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message
dragos
Advanced DCR member
Advanced DCR member


Joined: 27 Mar 2008
Posts: 631
Location: FOCSANI

PostPosted: Tue Jul 28, 2009 4:52 pm    Post subject: Reply with quote

vb cu discusmaniac . Mai are vreo 10 juvenili din pui de ai lui la 8-12 cm sau cam asa ar trebui sa fie acum . Din cite stiu deocamdata nu voia sa mai vinda dintre ei dar dupa ce mai cresc si i se aleg lui perechile poate ii mai ramine vreo-un mascul icon_biggrin . Frati cu ai lui am la mine in acvariu . Poze la galeria mea . Sunt iesiti de prin decembrie , ianuarie daca nu ma insel deci au vreo 7-8 luni . Sunt proveniti dintr-o pereche de gost dar mie imi par white diamond ..... cine stie ce stramosi au avut parintii....
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message
goamanu
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 12 May 2009
Posts: 174
Location: TIMISOARA

PostPosted: Tue Jul 28, 2009 7:49 pm    Post subject: Reply with quote

Merci omu, am sa-l contactez icon_biggrin
_________________
Ce misto is pestii aia mari si rotunzi, dati-mi vreo 10! Asa scumpi!? Atunci vreau numai o pereche... dar cum le zice?
(Discus market made in Romania)
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message
ReBella
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 26 Oct 2008
Posts: 387
Location: Galati

PostPosted: Tue Jul 28, 2009 8:53 pm    Post subject: Reply with quote

Asa mutant as vrea si eu ... macar el, nu mai am pretentii si la pui icon_mrgreen
Ingerasa cati cm are ? Si ce varsta ? E frumoasa innocent0003
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
goamanu
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 12 May 2009
Posts: 174
Location: TIMISOARA

PostPosted: Tue Jul 28, 2009 10:05 pm    Post subject: Reply with quote

Iti dau „mutantu” pe un fat-frumos cu parul...aaa...solzii balai (desi in basme tipul cu solzi era tocmai alalalt, uritul icon_mrgreen )
icon_razz
Ingerasa e batrioara din pacate icon_cry (4 ani jumate) si cu cit trece timpul cu atit devin mai disperat, ca nu-i gasesc barbat... na, ca se potrivi si-n versuri icon_lol
Ma gindesc ca pina si un inger mai trebuie sa se dedice celor lumesti din cind in cind, nu? icon_mrgreen
De masurat n-am masurat-o ca se gidila, dar sa tot aiba vreo 16-17 cm...
_________________
Ce misto is pestii aia mari si rotunzi, dati-mi vreo 10! Asa scumpi!? Atunci vreau numai o pereche... dar cum le zice?
(Discus market made in Romania)
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message
ReBella
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 26 Oct 2008
Posts: 387
Location: Galati

PostPosted: Tue Jul 28, 2009 10:24 pm    Post subject: Reply with quote

Pai daca as avea eu fat-frumos blond ...ehe, as fi zgarcita rau,l-as pastra pentru mine icon_mrgreen Ma rog,pentru acvariul meu...si i-as cauta o blonda icon_lol Sau ai veni tu in vizita cu blonda ta si i-am lasa singuri... icon_redface icon_mrgreen Nu-ti pierde speranta,poate gasesti macar pui sa cumperi...si in jumate de an poate vei avea pui de la ingerasi icon_cool
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
goamanu
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 12 May 2009
Posts: 174
Location: TIMISOARA

PostPosted: Wed Jul 29, 2009 12:23 pm    Post subject: Reply with quote

Hehe, nu degeaba vorbim despre personaje de basm. Asa vor si ramine pentru majoritatea... cit timp au pretul care il au icon_cry
S-ar putea sa pun mina (minciocul) pe un fat-frumos... dar apoi voi tine citeva luni cura de slabire icon_mrgreen
Cit despre vizita la Galati, am mai facut eu una, si abia am rezistat eu la drum... dar mai blonda din dotare icon_razz
_________________
Ce misto is pestii aia mari si rotunzi, dati-mi vreo 10! Asa scumpi!? Atunci vreau numai o pereche... dar cum le zice?
(Discus market made in Romania)
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Discusii mei / Acvariile mele All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group