Discus Club Romania Forum Index Discus Club Romania
forumul trasnitilor cu discusi pe creier
 
Galeria FotoGaleria Foto   FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
  ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

 
ANUNT IMPORTANT:
 
ACEST FORUM ESTE INCHIS!
 
Pentru a accesa noua adresa a forumului DCR, click  AICI
 
>>> atentie, pentru noul forum este necesara o noua inregistrare! <<<

Cum ne exprimam asupra calitatii unor produse!?
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Despre forum
View previous topic :: View next topic  
Author Message
septi
Discus Hobby
Discus Hobby


Joined: 18 Jan 2008
Posts: 81
Location: Brasov

PostPosted: Fri Mar 06, 2009 1:17 pm    Post subject: Reply with quote

Eu cred ca producatorii si petshopurile nu vor avea asa de mult de suferit tinand cont de cati noi acvaristi apar care sunt in stare sa puna orice peste le zice vanzatorul in acvariu si sa ia orbeste orice produs care le este prezentat. O mana de oameni care stau si citesc forumurile nu o sa ii saraceasca daca nu le mai cumpara produsele tinand cont de numarul mare de "acvaristi de o zi". De cele mai multe ori cei care intra intr-un petshop se lasa dusi de val si cumpara cate ceva pentru ca abia apoi sa isi dea seama de prostia care au facut-o si sa inceapa sa caute si sa ceara ajutor.
_________________
Pasiunea conteaza!!!
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message
drdiscus
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 10 Feb 2009
Posts: 416
Location: constanta

PostPosted: Fri Mar 06, 2009 3:48 pm    Post subject: salut Reply with quote

Mama ce iures am starnit!Ca intotdeauna adevarul este undeva la mijloc.Toti avem dreptate in felul nostru.Cand am dat numele produsului am facut analogie cu denumirea medicamentelor.Toata lumea le spune pe nume si nu este nicio problema.Eu absolut tot ce scriu pe forum este din experienta mea de 29 de ani in cresterea pestilor si 10 ani de discusi.Este posibil ca acesti ani sa fi trecut degeaba.Imi doresc sa ajug la pensie sa am mai mult timp pentru pesti.
_________________
haideti sa facem acvaristica mai simpla decat pare
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
Porcu
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 02 Apr 2008
Posts: 205
Location: Baia Mare

PostPosted: Sun Mar 08, 2009 4:16 pm    Post subject: Reply with quote

septi wrote:
O mana de oameni care stau si citesc forumurile nu o sa ii saraceasca daca nu le mai cumpara produsele tinand cont de numarul mare de "acvaristi de o zi".

Exact asa percep si io treaba, cei care stau si citesc forumurile sint nesemnificativi ca numar si cumparaturi facute fata de cei de o zi.
_________________
Poze: party0040
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Despre forum All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group