Discus Club Romania Forum Index Discus Club Romania
forumul trasnitilor cu discusi pe creier
 
Galeria FotoGaleria Foto   FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
  ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

 
ANUNT IMPORTANT:
 
ACEST FORUM ESTE INCHIS!
 
Pentru a accesa noua adresa a forumului DCR, click  AICI
 
>>> atentie, pentru noul forum este necesara o noua inregistrare! <<<

AquaDiscovery este Marca Inregistrata

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Discutii libere
View previous topic :: View next topic  
Author Message
simi
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 03 Oct 2007
Posts: 40

PostPosted: Mon Dec 14, 2009 8:01 am    Post subject: AquaDiscovery este Marca Inregistrata Reply with quote

Doresc doar sa mentionez ca, din data de 8 Decembrie, 2009, numele AquaDiscovery si logo-ul sau au devenit oficial marca inregistrata. Procesul legal a durat aproape un an de zile, si n-a fost lipsit de emotii. Acum numele AquaDiscovery este certificat legal, iar eu sunt proprietarul de drept al acestei marci inregistrate - ceea ce ma face foarte fericit. Multumesc.

simi

PS. Imi cer scuze ca n-am mai trecut de ceva timp pe aici, insa remodelarile casei incepute in luna August abea acum se apropie de final. Intre timp, eu m-am ales cu o hernie de disc care literalmente m-a tinut la pat sase-sapte saptamini. Acum sunt mult mai bine, dar continui sa manifest prudenta la majoritatea lucrarilor ce necesita ridicarea unor greutati semnificative.
_________________
Acvaristica placuta!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
Dragosdiscus
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 08 Sep 2007
Posts: 670
Location: Targoviste

PostPosted: Wed Dec 16, 2009 12:22 pm    Post subject: Reply with quote

Felicitari si succes in continuare!
Cu hernia te inteleg mai mult decat mi-as dori! Doua luni mi-a carat sotia galetile cu apa la schimburi!
_________________
Hope for the best, expect the worst
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
ADX
Admin
Admin


Joined: 02 Sep 2007
Posts: 1289
Location: Bucuresti

PostPosted: Wed Dec 16, 2009 2:19 pm    Post subject: Reply with quote

Salut si felicitari! Marca este protejata doar pe teritoriul SUA, sau si in UE, Asia etc?
_________________
NOUA GALERIE FOTO
Regulamentul forumului DCR
too old to rock'n'roll...
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
dragos
Advanced DCR member
Advanced DCR member


Joined: 27 Mar 2008
Posts: 631
Location: FOCSANI

PostPosted: Wed Dec 16, 2009 6:21 pm    Post subject: Reply with quote

happy0144
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message
simi
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 03 Oct 2007
Posts: 40

PostPosted: Fri Dec 18, 2009 4:21 am    Post subject: Reply with quote

Multumesc mult pentru urarile de succes. Am sa incerc, pe cit posibil, sa animez putin acel site. Lucrez in prezent la un upgrade major, inclusiv instalarea galeriei foto - in curind veti putea incarca si fotografiile cu discus in albumuri personale, nu doar filmuletele. Multumesc tuturor acvaristilor romani care au participat pe AquaDiscovery - apreciez mult contributia lor, si sper ca intr-o periaoda de timp relativ scurta, de doi-trei ani, acest site sa inceapa sa fie ceea ce mi-am dorit: un centru multi-media pentru acvaristica internationala.

simi

PS. Sarbatori Fericite!
_________________
Acvaristica placuta!


Last edited by simi on Fri Dec 18, 2009 8:13 pm; edited 1 time in total
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
simi
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 03 Oct 2007
Posts: 40

PostPosted: Fri Dec 18, 2009 4:33 am    Post subject: Reply with quote

ADX wrote:
Salut si felicitari! Marca este protejata doar pe teritoriul SUA, sau si in UE, Asia etc?


Salut ADX - long time no see!

Marca este deja protejata legal pe teritoriul SUA, si acum merge mai departe, in baza "Protocolului de la Madrid," pentru protectia legala in zonele mentionate de tine. Actele sunt facute, dar nu stiu cit va dura si acolo - probabil tot in jurul a 10-11 luni de zile, banuiesc. Ramine de vazut.

simi
_________________
Acvaristica placuta!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message
Ciprian Marcu
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 04 Oct 2007
Posts: 1071
Location: Busteni, Prahova

PostPosted: Sun Dec 20, 2009 5:32 pm    Post subject: Reply with quote

Felicitari! party0012 O sa mai incarc si eu cateva filme cand o sa stau ceva mai bine cu timpul.
_________________
LET YOUR DREAM COME TRUE!

Filmulete
Album
De vanzare
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail
sorinhc
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 21 Mar 2009
Posts: 349
Location: Bucuresti

PostPosted: Sun Dec 20, 2009 7:03 pm    Post subject: Reply with quote

Bravo! De remarcat. Site-ul este foarte ok. Abia asteptam upgrade-ul. Sincer nu am crezut ca apartine unui roman.
_________________
Niciodata nu te certa cu un idiot. Te duce la nivelul lui si te bate prin experienta.
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Discutii libere All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group