Discus Club Romania Forum Index Discus Club Romania
forumul trasnitilor cu discusi pe creier
 
Galeria FotoGaleria Foto   FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
  ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

 
ANUNT IMPORTANT:
 
ACEST FORUM ESTE INCHIS!
 
Pentru a accesa noua adresa a forumului DCR, click  AICI
 
>>> atentie, pentru noul forum este necesara o noua inregistrare! <<<

Problema cu un virus
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Discutii libere
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ioan
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 02 Feb 2008
Posts: 1040
Location: Germania

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 1:52 pm    Post subject: Reply with quote

Cel din spate-i eheim aquabal. Asta cand il scoti sa-l cureti iti lasa o gramada de mizerie sa curga inapoi in acvariu ca n-are pahar de retinere. Pe celalalt nu-l stiu.
Adi, pozele trebuiesc "Pigulite" intai. Stii tu, nu? icon_biggrin
N-as vrea sa va oblig sa vedeti coatele lu unu si nasu carn a lu altu prin poze. Chiar dac-am prins doar ultimele 2 ore, tot era multa lume tocmai unde vroiam eu sa dau cu blitzu.
_________________
Dincolo de sticla, in lumea tacerii.
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message
sorinhc
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 21 Mar 2009
Posts: 349
Location: Bucuresti

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 2:12 pm    Post subject: Reply with quote

Am analizat mai atent poza si este Aquael Unifilter EU https://sklep.aquael.pl/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10001&storeId=10001&productId=10759&langId=-1&parent_category_rn=10591
_________________
Niciodata nu te certa cu un idiot. Te duce la nivelul lui si te bate prin experienta.
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Yahoo Messenger
ReBella
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 26 Oct 2008
Posts: 387
Location: Galati

PostPosted: Mon Oct 05, 2009 4:59 pm    Post subject: Reply with quote

NU are nici o importanta ce filtru e ala pentru ca e pus doar la expozitie in bazinul ala de discusi.Sper ca nu iti imaginezi ca acolo unde au fost ei crescuti aveau un filtru din ala.Oricum eu una chiar nu pricep de ce vrei un filtru intern.Eu nu stiu cum sa scap de el si abia astept sa mai imi iau o canistra...is satula sa-i tot curat buretele la cateva zile si rotorul 1 data pe saptamana.Iar tu ai canistra si vrei neaparat filtru intern icon_eek
_________________
True love and true friendship are God's gifts from above.Cherish them above everything else and you will find happiness!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
elgreco
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 04 Oct 2007
Posts: 206
Location: Tulcea

PostPosted: Fri Oct 09, 2009 9:05 am    Post subject: Reply with quote

salutare,

vin cam tarziu in sprijinul vostru dar sper ca pe viitor sa va foloseasca.
Hiren's BootCD 10.0
detalii cu privire la ce poate face acest pachet gasiti aici Hiren's BootCD 10.0 .
il folosesc de cativa ani si de foarte multe ori m-a scos din belele.
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Ciprian Marcu
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 04 Oct 2007
Posts: 1071
Location: Busteni, Prahova

PostPosted: Sat Oct 10, 2009 8:09 pm    Post subject: Reply with quote

Ioan wrote:
Adi, pozele trebuiesc "Pigulite" intai. Stii tu, nu? icon_biggrin
N-as vrea sa va oblig sa vedeti coatele lu unu si nasu carn a lu altu prin poze. Chiar dac-am prins doar ultimele 2 ore, tot era multa lume tocmai unde vroiam eu sa dau cu blitzu.


Mai "pigulesti" mult? icon_mrgreen
_________________
LET YOUR DREAM COME TRUE!

Filmulete
Album
De vanzare
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail
ADX
Admin
Admin


Joined: 02 Sep 2007
Posts: 1289
Location: Bucuresti

PostPosted: Mon Oct 12, 2009 4:45 pm    Post subject: Reply with quote

Multumim pentru poze!
on topic: ai ucis virusu'?
_________________
NOUA GALERIE FOTO
Regulamentul forumului DCR
too old to rock'n'roll...
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
Ioan
AQUAMASTER
AQUAMASTER


Joined: 02 Feb 2008
Posts: 1040
Location: Germania

PostPosted: Mon Oct 12, 2009 4:53 pm    Post subject: Reply with quote

Cateva poze am pus. Ma oftic ca nu le-am pus titlu la unele si nu le mai pot edita. O sa mai pun si restul zilele astea.
Virusu ori tace si face, fara sa ma lase sa observ ceva, ori l-a papat bau-baul primit de la coleguta noastra, careia-i multumesc mult pentru ajutor.
_________________
Dincolo de sticla, in lumea tacerii.
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message
ReBella
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 26 Oct 2008
Posts: 387
Location: Galati

PostPosted: Mon Oct 12, 2009 7:38 pm    Post subject: Reply with quote

Daaa, frumoase pozele ! Multumim mult de tot pentru ele !!! Insa nu se pot comenta , asa cum se putea la galeria veche ? icon_eek Sau nu gasesc eu icon_mrgreen
Cat despre antivirus , sa stii ca e un mic killer...ceva de genul asta : http://s.bebo.com/app-image/7934560857/5411656627/PROFILE/i.quizzaz.com/img/q/u/08/05/30/killer_chihuahua.jpg icon_lol Papa tot ce prinde , nu scapa nimic. Eu in 6 ani de cand il am n-am avut niciodata probleme cu virusii. Asa ca it's a keeper sa stii icon_cool Cu placere si sper sa-ti pot fi de folos si alta data !
_________________
True love and true friendship are God's gifts from above.Cherish them above everything else and you will find happiness!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
ADX
Admin
Admin


Joined: 02 Sep 2007
Posts: 1289
Location: Bucuresti

PostPosted: Mon Oct 12, 2009 8:20 pm    Post subject: Reply with quote

Se pot comenta daca esti logat. Vezi in foto, jos (deasupra zambaretilor). Comentezi si dai click pe OK.

p.s. galeria asta are toate facilitatile celeilalte, plus multe altele icon_cool


_________________
NOUA GALERIE FOTO
Regulamentul forumului DCR
too old to rock'n'roll...
Back to top
Find all pictures posted by %s Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
ReBella
Discus Passion
Discus Passion


Joined: 26 Oct 2008
Posts: 387
Location: Galati

PostPosted: Mon Oct 12, 2009 9:26 pm    Post subject: Reply with quote

Cred ca asta era problema icon_mrgreen Nu eram logata icon_redface Multumesc Adi!
_________________
True love and true friendship are God's gifts from above.Cherish them above everything else and you will find happiness!
Back to top
Personal Photo Album View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Discus Club Romania Forum Index -> Discutii libere All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group